Зразок договору
купівлі-продажу кошеняти пет класу
(без права розведення)
ROYAL JOY

ABYSSINIAN CATTERY

     Заводчик: Олексієнко Валентина
         Телефони: +38-096-483-20-26;
                            +38-066-867-21-22
   E-mail: royaljoy@i.ua

ДОГОВОР ПРОДАЖУ ТВАРИНИ
без права розведення


"_____"_______________20___ р.                                                                                                     № RJS-___/ ___
               
Даний Договір укладено між власником розплідника ROYAL JOY (далі Заводчик) з одного боку
та  ____________________________________________________________________(далі Покупець)
що проживає за адресою:  ___________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________
Телефон:  ______________________________  E-mail:  ___________________________ з іншого

Про продаж в розпліднику    ROYAL  JOY    кошеняти

Кличка:                                              ROYAL  JOY _________________          
Стать:                                                            _____________________
Дата народження:                              ______________________________
               
Порода:                                                          Abyssinian (АBY n)                      
Забарвлення:                                          _________________________

Клас:                                                   PET (без права розведення)

Батько:        __________________________________________            Забарвлення:    _______________________

Мати:        ____________________________________________            Забарвлення:   ________________________
 
  Умови продажу:

1.     Заводчик зобов'язується:
1.1. Відповідально і професійно визначити племінний клас тварини.
1.2. Передати Покупцю тварину протягом п'яти днів з моменту повної оплати Покупцем його вартості на умовах цього договору.
1.3. Передати Покупцю документи: а) один екземпляр цього Договору, б) ветеринарний паспорт встановленого зразка з відмітками про щеплення, підтвердженими печаткою державного або іншої ліцензованої ветеринарної установи, в) реєстраційну картку кошеняти.
1.4. Консультувати нового власника з питань утримання та догляду за кошеням.
1.5. Заводчик гарантує, що на момент продажу кошеня повністю здорове.

2. Покупець зобов'язується:
2.1. Забезпечити тварині належний догляд і своєчасне ветеринарне обслуговування. Не утримувати тварину в клітці та не давати  доступу до вільного вигулу на вулиці.
2.2. Слідувати рекомендаціям заводчика про домашнє утримання тварини, її, годування та догляд.
2.3. Не залишати тварину на тривалий час без людської опіки.
2.4. Не віддавати тварину в притулок для домашніх тварин, дослідницьку лабораторію, не здавати в магазин або на ринок для перепродажу.
2.5. Не віддавати тварину в оренду чи дарувати її без узгодження з заводчиком та надання інформації про нових власників.
2.6. Не проводити операцію з видалення кігтів тварині, оскільки ця жорстока операція спричиняє каліцтво тварини та впливає на її здоров'я і поведінку.
2.7. Не використовувати тварину як племінну.
2.8. У разі втрати тварини в результаті хвороби, нещасного випадку, крадіжки і т.п. повідомити про це Заводчика.

3. Заводчик має право:
3.1. На підставі даного договору проконтролювати умови утримання і фізичний стан придбаного Покупцем кошеняти, а Покупець не може відмовити Заводчику в цьому праві.
3.2. Використовувати в рекламних цілях фотографії даної тварини, зроблені як до придбання тварини Покупцем, так і після.
3.3. У разі порушення будь-якого з пунктів 2.1 - 2.8 цього Договору, а також у разі, якщо продана тварина буде помічена в поганому фізичному стані або буде недоглянутою, чи буде піддана очевидному фізичному насильству, вона з усіма її документами підлягає безумовному поверненню Заводчику без компенсації її вартості Покупцеві.

4. Покупець має право:
4.1. Протягом 7 днів з дня купівлі за свій рахунок перевірити здоров'я тварини в ліцензованих ветеринарних установах. Заводчик зобов'язується прийняти тварину, якщо вона виявиться хворою, що буде підтверджено ветеринарним свідоцтвом з ліцензованої клініки, і протягом 10 днів повернути її вартість, сплачену Покупцем.
4.2. Якщо покупець не скористався правом, передбаченим п. 4.1, то претензії щодо стану тварини в подальшому не приймаються і повернення грошей після семиденної гарантії, даної заводчиком, виключається.

5. Ціна та порядок розрахунків:
5.1 Загальна сума, що підлягає сплаті Покупцем Заводчику за тварину з урахуванням передоплати, складає  __________________________________________________________________________

6. Заключні положення:
Цей договір складено в двох примірниках, по одному для кожної сторони та вступає в силу з моменту його підписання.
Підпис Покупця свідчить, що він прочитав і обговорив цей контракт із Заводчиком, перш ніж отримав кошеня, повністю згоден з ним і схвалює всі викладені вище умови, а також згоден, що кошеня візуально здорове, без ознак будь-яких інфекційних і грибкових захворювань, без екто- і ендопаразитів.

Дані договору є типовими. У кожному окремому випадку договір складається індивідуально і за погодженням сторін його умови можуть бути змінені та доповнені.

                                                   
Підпис Заводчика, дата                                                                               Підпис Покупця, дата


© 2012 ROYAL JOY   All rights reserved
При копіюванні будь-яких матеріалів активне пряме посилання на наш сайт обов'язкове.

абиссинские котята, абиссинский котёнок купить,  абиссинские кошки, питомник абиссинских кошек, абиссины, абиссинский котёнок, абиссинская кошка, абиссинский кот, продажа абиссинских котят, питомники абиссинских кошек, абиссинский котенок Киев Украина, фотографии абиссинских кошек, фото абиссинских котят, окрас абиссинских кошек, стоимость абиссинского котёнка, абиссинский котёнок цена, Royal Joy,  royaljoy, кошки абиссинской породы, котята абиссинской породы, родословная, стандарт  абиссинской кошки, характеристика абиссинской кошки
абісинські кошенята, абісинське кошеня купити, абісинські кішки, абісинські коти, розплідник абісинських котів, абісини, абісинське кошеня, абісинська кішка, абісинський кіт, продаж абісинських кошенят, розплідники абісинських котів, абісинське кошеня Київ Україна, фото абісинських котів, фото абісинських кошенят, забарвлення абісинських котів, вартість абісинського кошеняти, абісинське кошеня ціна, кішки абісинської породи, кошенята абісинської породи, родовід, стандарт абісинської кішки, характеристика абісинської кішки