Ви вирішили купити абісинське кошеня.
Але спершу...Повірте, поява кошеняти у Вашому домі однозначно змінить Ваше життя, тому не можна ставитися до цього кроку легковажно. Будуть ці зміни приємними, подарують Вам радість і позитивні емоції, проженуть геть нудьгу і самотність або ж принесуть роздратування, досаду і жаль - залежить тільки від Вас, але не від цього маленького зворушливого і беззахисного створіння.
Приймайте рішення про придбання кошеняти усвідомлено, а не під впливом миттєвого бажання, свого або Вашої дитини, яка вимагає нову забавку. Треба пам'ятати, що кошеня - це не плюшева іграшка, якою погрався - і закинув за диван. Беручи кошеня у свій дім, Ви (а не Ваша дитина) приймаєте на себе зобов'язання щодо його утримання та виховання і відповідальність за його життя і здоров'я. Адже маленьке кошеня - як маленька дитина - вимагає багато турботи, уваги, любові і терпіння. І те, яким воно виросте, який у нього буде характер і які будуть ваші взаємини, залежить тільки від вас!

       Перш, ніж зважитися на покупку кошеняти, дайте відповідь самому собі на кілька запитань:

    Чи готові Ви щодня приділяти час своєму улюбленцю, адже його потрібно годувати, прибирати за ним лоток, грати з ним, при необхідності віднести його до ветеринара? Чи достатньо часу Ви (або члени Вашої родини) буваєте вдома, чи не від'їжджаєте кудись надовго. Адже кошеняті необхідно постійне спілкування з господарем. Якщо Вам все-таки доведеться на кілька днів поїхати, чи буде кому доручити піклування про Вашого малюка?
    Чи готові Ви витрачати гроші на свого вихованця: на покупку хороших кормів (корми преміум або суперпреміум класу коштують недешево, а дешеві корми тільки зіпсують кошеняті здоров'я), аксесуарів, іграшок (що теж йому необхідно), на щеплення і відвідування ветеринара?
    Чи достатньо Ви запаслися терпінням для того, щоб виховувати "кото-дитину", терпіти і прощати його витівки, прибирати його туалет, а спочатку, може, і калюжку в недозволеному місці, чистити килими і меблі від шерсті, прощати зіпсовані гострими кігтиками речі, перекинуту чашку?
    Чи безпечно буде малюкові у Вашому домі? Чи закриті сітками вікна квартири, чи заховані  електричні дроти, чи приймуть малюка інші тварини, що живуть у Вас вдома, чи не стануть вони проявляти агресію? Чи всі члени сім'ї дали свою згоду на проживання кошеняти поруч з ними?
    Чи впевнені Ви в тому, що у Вас і у членів Вашої родини немає алергії на котячу шерсть? Перед придбанням кошеняти зробіть аналізи і переконайтеся в цьому.

Якщо на всі ці питання Ви відповіли ствердно -
Ви готові прийняти в свою сім'ю це маленьке чудо, і разом вам буде дуже добре.
***

Перш ніж принести в дім кошеня, приготуйте для нього: кігтеточку, лоток з наповнювачем,
2 стійкі мисочки (оскільки спочатку малюк може перекидати їх, випадково наступивши на край) для води і їжі, іграшки, бажано котячий будиночок, помістивши його подалі від джерел шуму, щоб кошеня могло в ньому ховатися, відчуваючи себе в безпеці. Було б добре повісити спеціальний гамачок на батарею - взимку він буде для нього улюбленим місцем.

У перші дні кошеня може сильно сумувати за своєю сім'єю. Частіше беріть його на руки, ласкаво говоріть з ним - тепло і ніжний голос подіють на нього заспокійливо. Якщо це не допомагає, скористайтеся додатковими засобами: поставте поруч зі спальним місцем малюка, годинник, що цокає. Це нагадає йому биття материнського серця. Наповніть грілку гарячою водою (37-39 ° С) і, обернувши її рушником, покладіть поруч з кошеням. Це створить імітацію присутності біля матері, братів і сестер. У перші день-два обмежте його пересування приміщенням, де знаходяться спальне місце, туалетний лоток, корм і вода. Після того, як малюк освоїться в цьому приміщенні, можна продовжити його знайомство з будинком.

Будьте готові до того, що кошеня обов'язково порушить звичний порядок у вашому домі. Воно захоче погойдатися на шторах, подряпати ніжку стола або стільця, змахнути лапою якусь дрібницю зі столу. Заздалегідь приберіть речі, які можуть привернути його увагу. Зніміть на деякий час покривала і скатертини з бахромою, приберіть те, що кошеня може перекинути або розбити.
Подбайте про безпеку самої тварини: сховайте дрібні предмети, пластмасові, гумові, дерев'яні, які він може легко проковтнути. Приберіть голки, нитки, гострі предмети, кімнатні квіти, які можуть бути небезпечні для малюка. Подивіться, чи немає в доступних для кошеняти місцях електричних, комп'ютерних та інших проводів, відкритих нагрівальних приладів, каструль з окропом.

Новому мешканцеві потрібен свій запас іграшок. У зоомагазинах Вам запропонують величезний вибір різноманітних котячих забав - одні шурхотять, інші пищать, рухаються, стрибають. Для гри малюкові згодяться також стрічки, тенісні м'ячики, котушки від ниток, волоські горіхи, каштани, дерев'яні кульки, фантики від цукерок, "мишки", зшиті Вами зі шматків хутра або матерії.

Пам'ятайте, малюка необхідно виховувати і навчати, як маленьку дитину. Потрібно привчати його до слова "не можна", проявляючи при цьому наполегливість. Спочатку, навіть усвідомлюючи, що можна, а що ні, кошеня буде все це перевіряти в новому будинку і на нових господарях - наберіться терпіння і мудрості. Пам'ятайте, малюк дуже чуйно реагує на інтонацію і на Ваш настрій. Ніяких "киць-киць" - кошеня має відгукуватися тільки на своє ім'я, яке воно, як правило, запам'ятовує майже відразу. Головне, називайте його постійно однією кличкою, пов'язуючи її з годуванням, частуванням ласощами, ласкою й іншими приємними для малюка речами.

Категорично забороняється кричати, бити кошеня, так Ви тільки залякаєте і озлобите його, але з переляку він так і не зрозуміє, що Ви від нього хочете. Кошенята не розуміють людських слів, і скільки б Ви не розказували своєму вихованцеві, що сюди пісяти не можна, це гризти не треба, а он туди не можна заходити, він Вас не зрозуміє, а якщо догана буде зроблена ще й на підвищених тонах, злякається та затаїть страх і недовіру. Як покарання за провину допускається тільки шипіння і легкі (буквально символічні) шльопання по попі. Шибеник і так все прекрасно розуміє, просто іноді виконувати не хоче ...
Абісинки дуже охайні кішки і ніколи не будуть ходити в брудний лоток. Ваш завдання робити так, щоб котячий туалет був завжди вимитий і в ньому був чистий наповнювач. У тримісячному віці, коли кошенята переїжджають у новий дім, вони вже вміють ходити в туалет, а новим господарям потрібно тільки показати, де він знаходиться. Але на новому місці кошеня іноді може "промахнутися" - надто вже воно зайняте вивченням нового світу, тому може загубитися, заблудитися, забути, де стоїть лоток. Не кричіть і не сваріть його, - умочіть туалетний папірчик в калюжку, покладіть його в котячий туалет та помістіть туди кошеня, і воно саме все зрозуміє.

Також не забувайте, що нюховий і слуховий діапазон у котиків набагато ширший за наш. Духи, спирт, різкі есенції (особливо цитрусові), низькі й високі частоти не порадують Вашого улюбленця.

При виникненні будь-яких проблем зі здоров'ям малюка обов'язково звертайтеся до ветеринара. Заздалегідь знайдіть адресу найближчої ветеринарної клініки, номер телефону невідкладної ветеринарної допомоги, щоб у разі будь-яких екстрених випадків усе було під рукою.

І не забувайте, що кошеня - це теж особистість. І ким Ви для нього станете, і яким він виросте, залежить тільки від Вас.
Абісинські коти дуже незалежні та горді. Вони не терплять насильства, грубості і крику, але розуміють і цінують добре ставлення, любов, прощення і розуміння, тому відносини з ними з перших днів потрібно будувати на взаємоповазі, і тоді ці чудові тварини подарують Вам багато приємних і незабутніх хвилин щастя. Більше уваги, розуміння, ніжності - і подяка, любов і обожнювання вашого малюка будуть безмежні!


© 2012 ROYAL JOY   All rights reserved
При копіюванні будь-яких матеріалів активне пряме посилання на наш сайт обов'язкове.

абиссинские котята, абиссинский котёнок купить,  абиссинские кошки, питомник абиссинских кошек, абиссины, абиссинский котёнок, абиссинская кошка, абиссинский кот, продажа абиссинских котят, питомники абиссинских кошек, абиссинский котенок Киев Украина, фотографии абиссинских кошек, фото абиссинских котят, окрас абиссинских кошек, стоимость абиссинского котёнка, абиссинский котёнок цена, Royal Joy,  royaljoy, кошки абиссинской породы, котята абиссинской породы, родословная, стандарт  абиссинской кошки, характеристика абиссинской кошки
абісинські кошенята, абісинське кошеня купити, абісинські кішки, абісинські коти, розплідник абісинських котів, абісини, абісинське кошеня, абісинська кішка, абісинський кіт, продаж абісинських кошенят, розплідники абісинських котів, абісинське кошеня Київ Україна, фото абісинських котів, фото абісинських кошенят, забарвлення абісинських котів, вартість абісинського кошеняти, абісинське кошеня ціна, кішки абісинської породи, кошенята абісинської породи, родовід, стандарт абісинської кішки, характеристика абісинської кішки