Як правильно
стригти кігті коту


У котів є багато способів мітити свою територію, і один з них - дряпання. Щоб уникнути різних негативних наслідків такої поведінки котів, що живуть у будинку, рекомендується регулярно стригти їм кінчики кігтів.
Треба мати на увазі, що ця процедура безболісна для кішки, але привчати до неї слід з дитинства і дуже поступово, бо стрижка пазурів тваринам не подобається. Дорослих тварин теж привчають - повільно і терпляче. Обов'язково хваліть вихованця і заохочуйте спокійну поведінку ласощами. Дуже важливо не зробити тварині боляче, бо одна ваша помилка може значно ускладнити цю процедуру на все життя.
Якщо ви вперше стрижете кігті, краще буде, якщо вам допоможе ветеринар або хтось, у кого вже є досвід.

Щоб і кішці, і вам було зручно, працюйте сидячи, поклавши її до себе на коліна.
Щоб відрізати тільки кінчики кігтів, потрібно міцно, але м'яко тримати лапку.
Використовуйте нескладний прийом, який вам дуже допоможе: легко
натисніть на основу пальця, і кішка випустить кігті.
Стригти кігті треба спеціально призначеними для цього ножицями
(продаються в зоомагазінах), дуже обережно.
Якщо у вашого вихованця кігті прозорі, то всередині ви можете побачити червонувато-рожеві кровоносні судини, які доходять майже до їх кінчика. Можна сміливо зістригати місце, де немає судини, не побоюючись її пошкодити. Якщо червоно-рожевого відтінку не видно, тоді місце відрізу потрібно визначати з досвіду, що набагато складніше.
Після стрижки можна сточити гострі краї кігтя пилкою для нігтів.
Будьте уважні! Не забувайте зрізати п'ятий кіготь кішки, який розташований збоку на передніх лапах. Він ніколи ні за що не чіпляється і не сточується, росте вільно і йому нічого не заважає. У старих кішок він починає закручуватися в кільце, і навіть може впиватися в котячу лапу! Не забувайте перевіряти довжину кігтів, а також пам'ятайте, що кігті, розташовані на задніх лапах кішки завжди коротші, ніж на передніх!
Якщо виникла кровотеча, не потрібно панікувати, її дуже легко зупинити. Найлегший спосіб - це втиснути кіготь в мило. Але коли цього може не вистачити, можна посипати його борошном, прикласти тканину. При дуже сильній кровотечі необхідно накласти жгут і відвезти кота до ветеринара.
Не забувайте хвалити улюбленця після будь-якої гігієнічної процедури, незайвими будуть і ласощі.

На жаль, просто стрижка кігтів не врятує ваші меблі. Необхідно купити вашій киці точилку для кігтів або зробити її самим і привчити тварину точити кігті саме на ній. Повністю позбавити можливості точити кігті кішку неможливо, оскільки точіння кігтів - це природна потреба кішки.
Після стрижки на кігті можна надіти спеціальні захисні ковпачки (вони закріплюються біоклеем). Накладні кігтики служать близько двох місяців. Через 2 місяці обрізається кінчик кігтя разом з ковпачком і одягаються нові. Кішка в накладних кігтики буде також дряпати "улюблені місця"
але вже не зможе нічого пошкодити.

УВАГА!!!

Кігті у котів потрібно стригти, але ні в якому разі не видаляти!

Видалення кігтів - це ампутація кігтевих фаланг пальців. Завдає непоправної шкоди здоров'ю тварин і не є аналогом підстригання кігтів.
У багатьох країнах Європи ця операція під забороною, бо після неї кішка стає інвалідом. Кішки - тварини пальцеходячі,  при ходінні спираються лише на пальці. Видалення фаланг призведе до зменшення площі опори, кішка не зможе нормально ходити, їй доведеться вчитися пересуватися заново. Неправильно розподілене навантаження призведе до змін в суглобах, хребті, внутрішніх органах. Кішка не зможе нікуди залізти і не зможе захиститися, стане полохливою і агресивною, бо відчує себе неповноцінною.
Кішка може загинути від больового шоку,
коли намагатиметься ходити після операції ....

Видаленння кігтів у котів - садистська операція!!!

© 2012 ROYAL JOY   All rights reserved
При копіюванні будь-яких матеріалів активне пряме посилання на наш сайт обов'язкове.

абиссинские котята, абиссинский котёнок купить,  абиссинские кошки, питомник абиссинских кошек, абиссины, абиссинский котёнок, абиссинская кошка, абиссинский кот, продажа абиссинских котят, питомники абиссинских кошек, абиссинский котенок Киев Украина, фотографии абиссинских кошек, фото абиссинских котят, окрас абиссинских кошек, стоимость абиссинского котёнка, абиссинский котёнок цена, Royal Joy,  royaljoy, кошки абиссинской породы, котята абиссинской породы, родословная, стандарт  абиссинской кошки, характеристика абиссинской кошки
абісинські кошенята, абісинське кошеня купити, абісинські кішки, абісинські коти, розплідник абісинських котів, абісини, абісинське кошеня, абісинська кішка, абісинський кіт, продаж абісинських кошенят, розплідники абісинських котів, абісинське кошеня Київ Україна, фото абісинських котів, фото абісинських кошенят, забарвлення абісинських котів, вартість абісинського кошеняти, абісинське кошеня ціна, кішки абісинської породи, кошенята абісинської породи, родовід, стандарт абісинської кішки, характеристика абісинської кішки