Туалет для кота





Це не будиночок, це теж туалет для кішки.
Ось таке дизайнерське рішення ...
Абісинську кішку недарма називають кішкою-собакою: приходить господар з роботи, а вона зустрічає його біля дверей, віддано заглядає в очі, втикається мордочкою в руку, просячи ласки. Але від собаки Абі відрізняє те, що її не потрібно постійно вигулювати, як собаку, не потрібно вдосвіта вставати і бігати з нею по вулиці в будь-яку погоду. Потрібно тільки придбати лоток, наповнювач і лопаточку, правильно організувати "затишний котячий куточок", і розумна абісиінка буде там тихо і непомітно справляти свою нужду.
Господарю залишається тільки періодично прибирати лоток і міняти наповнювач.
Треба сказати, що зараз на ринку зоотоварів з'явилися туалети для кішок, які потребують мінімального втручання людини в його очистку або не потребують його практично взагалі. Це всілякі автоматичні, електричні біотуалети, і навіть туалети-роботи. Звичайно, і ціна на них відповідна. Вибір за господарем ...


Найпростіший варіант - це пластиковий лоток. Вартість його невелика, він не вбирає неприємні запахи, легко миється, залишається тільки вибрати наповнювач (див. далі). Можете запропонувати своєму вихованцеві пластиковий лоток з решіткою. Трохи наповнювача потрібно насипати під решітку, куди будуть стікати рідкі екскременти, тверді ж необхідно вчасно прибирати. Лапки тварини при цьому залишаться чистими, наповнювач не буде розсипатися. Проте кішка може не прийняти такий туалет, оскільки від природи ці тварини люблять попорпатися перед безпосереднім випорожненням, а потім загрібати продукт своєї діяльності.
Пластиковий туалет більш складної конструкції - це лоток зі знімним або відкидним бортом, який мінімізує розкидання наповнювача твариною навколо лотка. Існують також кутові лотки, які завдяки своїй компактній формі дозволяють заощадити місце в квартирі. Відкриті лотки є найпоширенішим типом котячого туалету.
Кішки і коти швидко звикають до них і не відчувають проблем з їх використанням.
Якщо ваша кішка дуже сором'язлива і ніколи не справлятиме нужду у відкритому лотку, варто придбати закритий туалет для котів. Його конструкція нагадує «будиночок». При бажанні можна купити такий туалет з дверцятами або без них. Такі туалети дуже зручні: менше поширюються неприємні запахи; наповнювач не розсипається навколо туалету; кішка відчуває себе впевненіше в затишному куточку, де її ніхто не бачить.Така конструкція актуальна для котів, які люблять попорпатися в наповнювачі. Якщо це перший закритий туалет у Вашої абісинки, рекомендується спочатку зняти дверцята, щоб кішка мала вільний доступ усередину. Через кілька днів, коли Ви побачите, що Ваш вихованець впевнено заходить в закритий туалет, встановіть дверцята і злегка підштовхніть кішку всередину туалету. Зазвичай Абі відразу розуміють, що дверцята вільно відкриваються, варто лише трохи штовхнути їх.
Туалет для кішок із вбудованими вугільними фільтрами для усунення неприємного запаху називається біотуалет. Він також потребує наповнювача та лопаточку. Такий туалет досить зручний у використанні.
Найсучаснішим варіантом котячого туалету є автоматичний. Замість звичайного наповнювача для котячих лотків, у ньому використовуються спеціальні гранули, що миються, а тому не потребують заміни. Автоматичний туалет підключається до холодної води, електрики і каналізації. Після того, як кіт зробить свої справи, запускається цикл очищення туалету. Рідкі відходи стікають в резервуар, тверді - збираються спеціальною лопаткою, перемелюються, і разом з рідкими відходами змиваються в каналізацію. Гранули промиваються водою зі спеціальним шампунем SaniSolution і висушуються гарячим повітрям, після чого туалет знову готовий до використання.
Цикл такої очистки триває близько півгодини, з яких 26 хвилин пристрій муркоче як кіт, і ще 3-4 хвилини шумить як пральна машина.
Вибираючи туалет, для улюбленого вихованця орієнтуйтеся на свої фінансові можливості і бажання забезпечити йому чистоту і комфорт.

****
Наповнювачі для котячого туалету


А.О.Малютін
за матеріалами сайту www.myzooland.ru

Наповнювачі для котячих туалетів - «витратний» матеріал, який змушені купувати всі власники кішок. Від якості наповнювача залежить наявність або відсутність неприємного запаху, комфорт для кішки при відвідуванні туалету і зручність для господаря під час прибирання.
Головне призначення наповнювача для туалету -  служити заповнюючим матеріалом, що має високу адсорбцію. Простіше кажучи, наповнювач повинен вбирати котячу сечу і по можливості затримувати всі неприємні запахи (а запахіам є звідки взятися - котяча сеча містить багато аміаку і при розкладанні виділяє велику кількість речовин з різким запахом і далеко не корисних). У даний час використовується лише кілька видів речовин, що відповідають цілком певним вимогам. По-перше, наповнювачі для котячих туалетів повинні володіти хорошими вбираючими якостями (або адсорбцією), інакше вони не зможуть вбирати в себе рідини і затримувати запахи. По-друге, наповнювач повинен бути безпечним для тварини і людини, не виділяти шкідливих речовин і не становити загрозу життю і здоров'ю. І по-третє, наповнювач повинен бути зручним і простим у використанні, не створювати проблем в утилізації.

В даний час в зоомагазинах можна зустріти велику кількість найменувань, видів і різновидів наповнювачів. Однак серед усіх них можна виділити кілька типів, що відрізняються складом і застосовуваними матеріалами.

Мабуть, найпопулярніші наповнювачі для котячих туалетів - деревні. Вони недорогі, але при цьому вельми ефективні і не створюють проблем при використанні. Зазвичай деревний наповнювач - це гранули, спресовані з дрібної тирси. При намоканні гранули розпадаються, вивільняючи тирсу, яка замикає неприємні запахи. Дерево - матеріал не алергенний і в цілому безпечний, тому такий наповнювач не завдає шкоди тварині. Деревні наповнювачі для туалетів випускаються з різними розмірами гранул. Великі ідеально підходять для дорослих кішок, а дрібні - для кошенят і невеликих за розміром і масою кішок. Однак цей поділ умовний, бо гранули все одно розпадаються, утворюючи однорідну м'яку масу з тирси.

Паперові відходи и відходи обробки зернових культур також можуть стати відмінною сировиною для наповнювачів.
Досить широко використовуються наповнювачі для котячих туалетів, виготовлені з відходів переробки зернових культур. Ці наповнювачі являють собою гранули, спресовані з висівок та інших відходів обробки зерна.
Набагато більшого поширення набув наповнювач на основі кукурудзяних качанів. Він має високі характеристики, і багато власників тварин не шкодують грошей на його покупку. Справа в тому, що ці наповнювачі ідеально вбирають рідини і утримують запахи, вони абсолютно безпечні для тварин і їх господарів, та й вистачає їх надовго. Мабуть, єдиний недолік наповнювачів з кукурудзи - їх мала вага, через що вони можуть розкидатися тваринам навколо туалету.
Високі якості кукурудзяних наповнювачів зумовлені тим, що вони виготовляються з дрібнопористої серцевини качанів. Цей матеріал володіє без перебільшення унікальним вологовбиранням - ні сеча тварини, ні неприємні запахи не знайдуть виходу з кукурудзяного наповнювача.

Найширший на сьогоднішній день клас наповнювачів - це наповнювачі на основі глин і деяких мінералів.
Велика частина таких наповнювачів виготовляється з так званих бентонітових глин.
Бентонітові наповнювачі для туалетів прекрасно вбирають вологу, моментально грудкуються, затримуючи рідину. Ці грудки досить просіяти спеціальною лопаткою і просто викинути з лотка. Однак у цього виду наповнювача є пара недоліків: він не дуже надійно утримує запахи, а також утворює дрібний пил і рідкі грудочки, що прилипають до лап. Так що тут є небезпека забруднення не тільки туалету, але і всього будинку.
Цеоліт - особливий мінерал вулканічного походження, що отримав найширше розповсюдження як основа для високоякісних всмоктуючих наповнювачів. Цеоліт прекрасно вбирає рідини і надійно утримує неприємні запахи, а все завдяки особливій структурі. Справа в тому, що гранули цього мінералу буквально пронизані мікроскопічними каналами і порами, завдяки яким, власне, і відбувається швидка адсорбція рідин.
Силікагелеві наповнювачі для котячих туалетів за своїми якостями випереджають усі описані вище. Силікагель - синтетичні кристали білого кольору, що володіють просто унікальним вологовбиранням. На підтвердження можна сказати, що такий наповнювач можна насипати великим шаром в лоток і змінювати його не частіше одного разу на два-три і більше тижня. Це вкрай зручно і економічно:
незважаючи на те, що силікагелеві наповнювачі для туалетів у кілька разів дорожчі від усіх інших, вони дозволяють економити кошти через свою малу витратність.
У силікагелеві наповнювачі часто додаються додаткові компоненти, покликані активніше вбирати запахи і рідини, освіжати навколишнє повітря тощо. Добавки нерідко присутні і в наповнювачах інших видів, що підвищує їх якість при незначному підвищенні вартості.

Прості поради щодо вибору наповнювача

В принципі, питання про те, які наповнювачі для котячих туалетів вибирати в тому чи іншому випадку, залежить від особистих уподобань господаря і, звичайно ж, вартості. Але в деяких випадках варто придбати якийсь конкретний наповнювач, що відповідає тим чи іншим вимогам.
Наприклад, найбезпечнішими вважаються деревні наповнювачі для туалетів, тому ними можна користуватися навіть тоді, коли у вашого вихованця є алергія, захворювання шкіри тощо.
Силікагелеві наповнювачі для котячих туалетів годяться тоді, коли в будинку живе відразу кілька кішок.
Цей наповнювач допоможе заощадити і час на прибирання туалетів, і кошти.
Однак цей тип наповнювача рекомендується використовувати тільки для туалетів дорослих тварин -
для кошенят краще застосовувати більш легкі і натуральні наповнювачі.
Варто звернути увагу на той факт, що кішка може цілком красномовно «розповісти» про своє ставлення до наповнювача. Якщо тварину щось не влаштовує в наповнювачі, то про це буде свідчити неприємна калюжа або купка в «недозволеному» місці. Це - не привід лаяти кішку, а прямий натяк на необхідність зміни наповнювача для котячого туалету.
Наповнювачі для котячих туалетів - доступний продукт, різноманітність якого дає можливість вибрати саме те, що найкращим чином підійде для кішки і її господарів.



© 2012 ROYAL JOY   All rights reserved
При копіюванні будь-яких матеріалів активне пряме посилання на наш сайт обов'язкове.

абиссинские котята, абиссинский котёнок купить,  абиссинские кошки, питомник абиссинских кошек, абиссины, абиссинский котёнок, абиссинская кошка, абиссинский кот, продажа абиссинских котят, питомники абиссинских кошек, абиссинский котенок Киев Украина, фотографии абиссинских кошек, фото абиссинских котят, окрас абиссинских кошек, стоимость абиссинского котёнка, абиссинский котёнок цена, Royal Joy,  royaljoy, кошки абиссинской породы, котята абиссинской породы, родословная, стандарт  абиссинской кошки, характеристика абиссинской кошки
абісинські кошенята, абісинське кошеня купити, абісинські кішки, абісинські коти, розплідник абісинських котів, абісини, абісинське кошеня, абісинська кішка, абісинський кіт, продаж абісинських кошенят, розплідники абісинських котів, абісинське кошеня Київ Україна, фото абісинських котів, фото абісинських кошенят, забарвлення абісинських котів, вартість абісинського кошеняти, абісинське кошеня ціна, кішки абісинської породи, кошенята абісинської породи, родовід, стандарт абісинської кішки, характеристика абісинської кішки