У нашому розпліднику всі кошенята до моменту передачі новим власникам повністю вакциновані проти основних вірусних інфекцій (панлейкопенії, хламідіозу, кальцивірусу, ринотрахеїту).
Новому ж господареві необхідно буде подбати тільки про те, щоб в подальшому один раз на рік
вакцинувати кішку в ветеринарній клініці.
Ця досить безпечна процедура вбереже Вашого улюбленця від небезпечних вірусних, бактеріальних, грибкових захворювань. Багато господарів не випускають своїх вихованців на вулицю і вважають, що вакцинувати тварину в цьому випадку не потрібно, оскільки вона не спілкується з іншими тваринами. Це дуже поширена помилка. Адже ви або ваші гості можете принести інфекцію  у свій будинок на взутті, одязі. Тому навіть домашня тварина обов'язково потребує щеплення. Ще більший ризик зараження інфекціями у тих тварин, які гуляють на вулиці, беруть участь у виставках, перебувають у скупченому утриманні.
Протягом 1-2 діб після вакцинації тварина може бути млявою. Але якщо такий стан триває довше або з'явилися інші ознаки хвороби, кішку необхідно терміново показати лікарю.
Необхідно пам'ятати, що жодне щеплення не дає стовідсоткової гарантії, що ваша кішка не захворіє.

Для того, щоб вакцинація пройшла успішно, ефективно і без ускладнень,
необхідно дотримуватися деяких правил:

    - Вакцинують тільки ихтварин. Краще, якщо стан кішки визначить ветеринарний лікар при огляді.
    - За 10-14 днів до вакцинації необхідно провести дегельмінтизацію тварини і обробку її проти ектопаразитів (блохи, кліщі).
    - Не рекомендується робити щеплення кошенят в період зміни зубів: 4-7 міс.
    - Не можна робити щеплення тваринам в післяопераційний та реабілітаційний періоди. А після лікування антибіотиками починати вакцинацію слід не раніше ніж через 2 тижні після його останнього введення.
    - Не слід проводити операції кастрування або стерилізації в перші 3 тижні після вакцинації. Виняток становлять випадки хірургічного втручання, необхідного для порятунку життя і здоров'я кішки.
    - Не дозволяється вакцинувати вагітних кішок та таких, що годують кошенят, живими вакцинами (останнє щеплення повинно бути зроблене за місяць до в'язки).
    - За тиждень до і після вакцинації необхідно уникати стресових ситуацій: переїзд на іншу квартиру, зміна обстановки, подорожі, виставки тощо.


Вакцинація
як профілактика інфекційних захворювань
за матеріалами сайту ABY mania

Профілактична вакцинація вашої кішки вкрай важлива для підтримки її здоров'я.

Вакцинацію справедливо вважають найкращим способом не тільки імунопрофілактики, але й імунотерапії, оскільки при вакцинації відбувається антигенспецифічна стимуляція імунної відповіді. Вакцини стимулюють імунну систему кішки і створюють специфічний захист (імунітет або несприйнятливість) від інфекційних захворювань. Як правило, така стійкість зберігається у дорослих кішок протягом одного року після щеплення, потім же, з плином часу, імунітет, забезпечений вакциною, буде поступово слабшати. Абсолютно необхідно прищеплювати кішку від панлейкопенії, респіраторних вірусних інфекцій, сказу. За бажанням власника тварин щеплять від хламідіозу і шкірних захворювань.

Вакцинацію кошенят проводять у віці 8-9 тижнів, ревакцинацію в 11-12 тижнів. Потім - один раз на рік щорічно.

Вакцинація кішок повинна обов'язково проводитися лікарем-фахівцем, тому що в момент щеплення тварина має бути здоровою, без будь-яких побічних інфекцій, гельмінтів і шкірних паразитів. Рекомендується за два тижні до вакцинації обробити кішку від зовнішніх і внутрішніх паразитів.

Після щеплення тварин необхідно утримувати деякий час під наглядом для того, щоб уникнути поствакцинальних ускладнень. Протягом двох тижнів після вакцинації бажано не піддавати кішку переохолодженню, перегріву, виснажливим транспортуванням, а також контактам з іншими тваринами.
Однак навіть своєчасне і правильно обране щеплення не завжди захищає кішку від хвороби. Іноді виною тому неправильно підібрана вакцина, або вакцина, що неправильно зберігалася, чи відсутність у кішки здатності реагувати на вакцину через поганий фізичний стан і хвороби.
Не зайве нагадати азбучну істину, що хворобу легше попередити, ніж лікувати, не кажучи вже про те, що вакцинація кішки обходиться її власникові незмірно дешевше лікування.
Вакцинація кішки

Для того, щоб ваша абісинка завжди була здорова, необхідно дотримуватися деяких профілактичних заходів. Одним із превентивних методів боротьби з інфекційними захворюваннями є щеплення.
© 2012 ROYAL JOY   All rights reserved
При копіюванні будь-яких матеріалів активне пряме посилання на наш сайт обов'язкове.

абиссинские котята, абиссинский котёнок купить,  абиссинские кошки, питомник абиссинских кошек, абиссины, абиссинский котёнок, абиссинская кошка, абиссинский кот, продажа абиссинских котят, питомники абиссинских кошек, абиссинский котенок Киев Украина, фотографии абиссинских кошек, фото абиссинских котят, окрас абиссинских кошек, стоимость абиссинского котёнка, абиссинский котёнок цена, Royal Joy,  royaljoy, кошки абиссинской породы, котята абиссинской породы, родословная, стандарт  абиссинской кошки, характеристика абиссинской кошки
абісинські кошенята, абісинське кошеня купити, абісинські кішки, абісинські коти, розплідник абісинських котів, абісини, абісинське кошеня, абісинська кішка, абісинський кіт, продаж абісинських кошенят, розплідники абісинських котів, абісинське кошеня Київ Україна, фото абісинських котів, фото абісинських кошенят, забарвлення абісинських котів, вартість абісинського кошеняти, абісинське кошеня ціна, кішки абісинської породи, кошенята абісинської породи, родовід, стандарт абісинської кішки, характеристика абісинської кішки